photo
Про компанію
Група компаній RICHFIELD – команда професіоналів

У сфері послуг для аграрних і сільськогосподарських підприємств. Ми займаємося постачанням сучасних високоефективних мінеральних добрив, закупівлею культур, логістикою.

Постачання мінеральних добрив

Основний напрямок діяльності компанії – продаж, перевалка і зберігання мінеральних добрив на сертифікованих складах. Прямі постачання від провідних виробників гарантують доступну вартість і високу якість продукції.

ЗАКУПІВЛЯ ЗЕРНОВИХ І ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР

Протягом всього року закуповуємо зернові та олійні культури за конкурентними цінами, маючи у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси: навантажувальні термінали, склади із забезпеченням правильних умов зберігання і розвинену систему логістики.

ЛОГІСТИКА

Повністю супроводжуємо замовлення – від моменту подачі заявки до отримання товару. Для максимально швидкої та вигідного доставлення ми розробили продуману логістичну систему, що складається з перевезення вантажу як своїм, так і найманим транспортом по всій Україні.

детальніше

Новини

АКТУАЛЬНІ ЦІНИ
Група компаній РІЧФІЛД пропонує мінеральні добрива за вигідними цінами з можливістю оплати по факту завантаження на складі чи доставки в господарство.
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Група компаній RICHFIELD вітає Вас зі святами!
Аграріям розповіли, яких добрив найбільше не вистачатиме у 2022 р.
Поточна ситуація на українському ринку добрив характеризується як стабільна. Перш за все через низьку активність споживачів добрив.
Новий рекорд в сфері перевезення вантажів
У листопаді на мережі АТ "Укрзалізниця", згідно з оперативними даними, було перевезено 4,1 млн тонн зернових вантажів.
Уряд України уніфікував проведення НГО земельних ділянок
Уряд України ухвалив історичну для земельної реформи постанову.
Особливості застосування калійних добрив
В статті розглядаються особливості та нюанси в застосуванні калійних добрив з урахуванням типів ґрунтів та культур стосовно яких вони застосовуються.
наверх