Про компанію
Перегляд
Історія

В "ГРУПУ КОМПАНІЙ РІЧФІЛД" ВХОДЯТЬ: РІЧФІЛД ХІМПОСТАЧ, РІЧФІЛД СКЛАД, РІЧФІЛД СІД

Група компаній RICHFIELD – команда професіоналів у сфері послуг для аграрних і сільськогосподарських підприємств. Основний напрямок діяльності компанії – продаж, перевалка і зберігання мінеральних добрив на сертифікованих складах.
Також ми займаємося закупівлею зернових та олійних культур за конкурентними цінами протягом усього року, маючи у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси: навантажувальні термінали, склади із забезпеченням правильних умов зберігання

Надаємо послуги логістики. Повністю проводимо документальний супровід завантаження – від моменту подання заявки до отримання товару. Для максимально швидкого та вигідного доставлення ми розробили продуману логістичну систему (перевезення вантажу як своїм, так і найманим транспортом по всій Україні).
Кожен учасник групи забезпечує роботу за певним напрямом. Завдяки цьому ми змогли налагодити бездоганний сервіс і оперативність виконання замовлень.
За роки роботи ми грамотно сформували систему менеджменту, організували функціональну і надійну логістику, а також налагодили партнерські стосунки з провідними виробниками мінеральних добрив.

Приорітетом співпраці з нами є :

Швидкість роботи

Оптимізація витрат наших партнерів

Повноцінний сервісний супровід

Філософія

НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ - сприяти розвитку аграрного потенціалу України,

забезпечуючи сільськогосподарські компанії сучасними високоефективними мінеральними добривами. Постійно підвищувати якість наших послуг, удосконалювати наявні та знаходити нові рішення для комплексного забезпечення потреб клієнтів.

Наші цінності

Основа цінностей компанії побудована на принципах професіоналізму, надійності, чесності й лояльності.

Наші пріоритети

Наші пріоритети – досвід, знання своєї справи, ефективність, комплексний підхід, зручність в обслуговуванні та довіра клієнтів

Індивідуальний підхід

Ми орієнтуємося на індивідуальні потреби клієнта і готові запропонувати комплексний супровід, бездоганний сервіс і гнучку цінову політику.
Команда

Група компаній RICHFIELD – команда цілеспрямованих професіоналів, має величезний практичний досвід у сфері послуг для аграрних і сільськогосподарських підприємств.

Завдяки багаторічному досвіду і професійної кваліфікації наші співробітники допоможуть Вам грамотно підібрати продукцію, забезпечать комфортний, якісний і оперативний сервіс.

Ми беремо на себе всю відповідальність за свою діяльність і гарантуємо Вам якісну продукцію, бездоганний сервіс і професійний підхід до вирішення завдань клієнтів.

наверх