Темпи зростання сільгоспвиробництва в Україні істотно прискорилися

За підсумками перших 8 місяців п.р. обсяги виробництва сільгосппродукції в господарствах усіх категорій України зросли на 8,4% у порівнянні з показником аналогічного періоду роком раніше. Про це 20 вересня повідомила прес-служба Державної служби статистики України.

При цьому за підсумками січня-липня 2021 р. даний показник оцінювався в 2,5%.

Як наголошується, в січні-серпні виробництво рослинницької продукції зросло на 14,8%, тоді як тваринницької - знизилося на 4,8%.

Також уточнюється, що за минулий період 2021 р. було зафіксовано зростання обсягів виробництва як у сільгосппідприємствах (на 13,7%), так і в господарствах населення (на 2,1%).

Источник: APK-INFORM

Інші статті за темою
Мінагрополітики підписало з учасниками зернового ринку додаток до Меморандуму про взаєморозуміння
19 жовтня учасники зернового ринку і Міністерство аграрної політики і продовольства України підписали додаток до Меморандуму про взаєморозуміння на 2021/2022 маркетинговий рік.
АКТУАЛЬНІ ЦІНИ
Група компаній РІЧФІЛД пропонує мінеральні добрива за вигідними цінами з можливістю оплати по факту завантаження на складі чи доставки в господарство.
В морському порту "Південний" планують побудувати новий термінал з перевалки зернових та олійних культур
Компанія "Техагро" планує побудувати новий термінал для прийому і перевантаження зернових та олійних вантажів в порту "Південний"
Особливостi зональних систем удобрення
В публікації роглянуто особливості зональних систем удобрення України.
Чому добрива не дешевшають?
Азотні добрива дійшли до пікової ціни на Світовому ринку. Про це свідчить останнє здешевлення карбаміду на Балтиці та на Чорному морі.
Особливості застосування калійних добрив
В статті розглядаються особливості та нюанси в застосуванні калійних добрив з урахуванням типів ґрунтів та культур стосовно яких вони застосовуються.
Черкаський «Азот» завершив модернізацію цеху з виробництва аміаку
На Черкаському «Азоті», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, завершено модернізацію цеху з виробництва аміаку А-5. Інвестиції складають 22,28 млн гривень.
Президент України підписав зміни до системи агрострахування
Як наголошується в повідомленні, підписаний закон покликано забезпечити фінансову стабільність виробників за несприятливих погодних умов, сприяти збільшенню застрахованих сільськогосподарських угідь і розширенню ринку страхування такої продукції.
наверх