В морському порту "Південний" планують побудувати новий термінал з перевалки зернових та олійних культур

Компанія "Техагро" планує побудувати новий термінал для прийому і перевантаження зернових та олійних вантажів в порту "Південний".

Про це повідомляє прес-служба адміністрації порту на сторінці в Facebook.

Відмічається, що на засіданні Ради морського порту "Південний", що відбулося 8 вересня, було представлено проект "Будівництво причально-технологічного комплексу компанії "Техагро".

"Проектом передбачено будівництво терміналу для прийому та перевантаження зернових вантажів насипом з автомобільного та залізничного транспорту, рослинної олії з автомобільного транспорту, насіння соняшника" — говориться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, д оскладу терміналу увійдуть перевантажувальні комплекси зернових вантажів і прийому рослинної олії, а також маслозавод.

Відповідно до проекту, планований вантажообіг нового терміналу складе 2,7 млн т в рік зернивих, 200 тис. т рослинної олії. Переробка соняшникового насіння до 80 тис. т. в рік. Загальна територія земельних ділянок, на яких буде розгорнуто роботи, - 30 га.

Початок будівництва терміналу заплановано на 2022 рік. Тривалість будівництва - 44 місяці. Період окупності проекту - 6 років.

Нагадаємо, що морський порт "Південний" встановив абсолютний рекорд по перевантаженню зерна в місяць. У серпні поточного року портові оператори морського порту "Південний" встановили новий рекорд перевалки зернових вантажів на місяць - 1,31 млн т.

Джерело: Latifundist

Інші статті за темою
Мінагрополітики підписало з учасниками зернового ринку додаток до Меморандуму про взаєморозуміння
19 жовтня учасники зернового ринку і Міністерство аграрної політики і продовольства України підписали додаток до Меморандуму про взаєморозуміння на 2021/2022 маркетинговий рік.
АКТУАЛЬНІ ЦІНИ
Група компаній РІЧФІЛД пропонує мінеральні добрива за вигідними цінами з можливістю оплати по факту завантаження на складі чи доставки в господарство.
Темпи зростання сільгоспвиробництва в Україні істотно прискорилися
За підсумками перших 8 місяців п.р. обсяги виробництва сільгосппродукції в господарствах усіх категорій України зросли на 8,4% у порівнянні з показником аналогічного періоду роком раніше. Про це 20 вересня повідомила прес-служба Державної служби статистики України.
Особливостi зональних систем удобрення
В публікації роглянуто особливості зональних систем удобрення України.
Чому добрива не дешевшають?
Азотні добрива дійшли до пікової ціни на Світовому ринку. Про це свідчить останнє здешевлення карбаміду на Балтиці та на Чорному морі.
Особливості застосування калійних добрив
В статті розглядаються особливості та нюанси в застосуванні калійних добрив з урахуванням типів ґрунтів та культур стосовно яких вони застосовуються.
Черкаський «Азот» завершив модернізацію цеху з виробництва аміаку
На Черкаському «Азоті», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, завершено модернізацію цеху з виробництва аміаку А-5. Інвестиції складають 22,28 млн гривень.
Президент України підписав зміни до системи агрострахування
Як наголошується в повідомленні, підписаний закон покликано забезпечити фінансову стабільність виробників за несприятливих погодних умов, сприяти збільшенню застрахованих сільськогосподарських угідь і розширенню ринку страхування такої продукції.
наверх