Аграрії вносять таку кількість добрив, які гарантують стабільний середній, а не максимальний урожай.

2023 року українські аграрії намагаються внести таку кількість добрив та застосувати такі технології, щоб отримати стабільні середні врожаї, а не максимальні, яких прагнули та збиралися у довоєнний період.

Про це йдеться у дослідженні, яке проводилося в рамках проекту Agrohub Benchmarking.

«Адже основне завдання у ці часи – це не отримання великого прибутку, а збереження бізнесу, підтримка його стабільного існування», – наголосила Оксана Боброва, керівник проекту.

До того ж, це нівелює втрати в разі затримок зі збиранням, що, наприклад, минулоріч сталося з кукурудзою. Така стратегія є цілком доцільною, коли потрібно забезпечити стабільний результат в умовах багатьох ризиків, якими неможливо управляти, говорить Оксана Боброва. 

Найбільше скорочення відбулося по калію та сірці для сої — цьогорічний рівень внесення знизився від попередніх на 71%. Значне зниження об’ємів сірки також бачимо по кукурудзі — на 62%. По решті культур скорочення цьогорічних об’ємів калію, фосфору та сірки відбулося на рівні від 37% до 55%.  

Джерело: latifundist.com

Інші статті за темою
Вітаємо з Великоднем!
Дорогі друзі! У цей святковий день Пасхи, хочемо щиро вітати вас від усієї команди Richfield!
АКТУАЛЬНІ ЦІНИ
Група компаній РІЧФІЛД пропонує мінеральні добрива за вигідними цінами з можливістю оплати по факту завантаження на складі чи доставки в господарство.
Імпорт добрив на 35% перевищує вітчизняне виробництво
Завод азотного холдингу Ostchem виготовили 520,6 тис. т мінеральних добрив у першому кварталі 2024 року.
Мінеральне живлення соняшника у різні періоди розвитку
Для того, щоб отримати високий урожай соняшнику, важливо забезпечити рослини всіма необхідними елементами живлення.
Мінеральне живлення кукурудзи
Оптимізація внесення мінеральних добрив з огляду на критичні фази розвитку рослин кукурудзи збільшує ефективність їхнього застосування.
Внести та не втратити азот: кроки для забезпечення кращого азотного живлення
Проблеми експортних рестрікцій вирощеного збіжжя, доступності фінансових інструментів, високих цін на МТЗ та неможливості безпечного довгострокового планування через війну
Планові закупівлі чи добрива «з коліс».
Ринок добрив в Україні за останні роки суттєво змінився: з початком повномасштабної війни
Аграрії почали активно купувати селітру після зниження цін
Гуртові постачальники КАС на початку березня продавали продукт дорожче ніж аміачну селітру. Рекомендовані роздрібні ціни на КАС
наверх