В Україні впадуть ціни на соняшник

Нарощування експорту української соняшникової олії зерновим коридором збільшило обсяг пропозицій на ринку. Про це йдеться у повідомленні GrainTrade, пише agronews.ua.

Як зазначається, ціни попиту на DAP – Польща, Румунія, Болгарія впали до 1100-1150 $/т.

Крім того, низькі ціни на пальмову олію посилюють тиск на ринки соєвої та соняшникової олії. Так, березневі ф'ючерси на соєву олію в Чикаго минулого тижня впали на 2,9% — до 1365 $/т, а на соняшникову з доставкою покупцям — на 5%, до 1170 $/т CIF (за даними платформи Trading Economics) на тлі збільшення пропозицій з України та рф.

«Світовий ринок очікує падіння цін на шрот слідом за зниженням цін на фуражне зерно, що призведе до зниження цін на соняшник в Україні», — зазначають експерти.

Інші статті за темою
Ринок азотних добрив лишається привабливим
На минулому тижні тривала торгівля газом з поставкою в листопаді і грудні 2024 року. В торгах на Український енергетичній
АКТУАЛЬНІ ЦІНИ
Група компаній РІЧФІЛД пропонує мінеральні добрива за вигідними цінами з можливістю оплати по факту завантаження на складі чи доставки в господарство.
Ефективне застосування азоту
Азот - це складова рослинних протеїнів, хлорофілу, ДНК (генетичний код), ензимів та багатьох інших компонентів, необхідних для росту рослин.
Науковець визначив найкращий спосіб підживлення ослаблених посівів озимих зернових культур.
Ослаблені посіви озимих зернових культур, особливо після таких попередників як соняшник чи кукурудза, після яких залишається багато рослинних решток
З днем працівників сільського господарства!
Вітання до Дня працівника сільського господарства від компанії RICHFIELD, в якому висловлюється вдячність за працю, побажання миру, сили та натхнення, з акцентом на майбутнє закінчення війни і процвітання України.
Осіннє підживлення ослаблених посівів
На ослаблених посівах краще застосовувати осіннє підживлення яке є більш виправданим для формування врожаю
Виробництво добрив в Україні скоротилось на 15%
Заводи азотного холдингу OSTCHEM виготовили 1,33 млн. тонн мінеральних добрив за 9 місяців 2024 року.
В Україні подорожчав карбамід
Згідно моінторингу компанії Інфоіндустрія, аміачна селітра та сульфат амонію лишились в цінах минулого місяця
наверх