В Україні подорожчав карбамід

Згідно моінторингу компанії Інфоіндустрія, аміачна селітра та сульфат амонію лишились в цінах минулого місяця, але з минулого понеділка всі імпортери карбаміду підняли ціни, автоматично зросли ціни і на український продукт.

Середня ціна на черкаський карбамід на минулому тижні склала 21700 грн/т з доставкою, для агрохолдингів називались ще нижчі ціни але, ціни в портах зросли до 21700-22000 грн/т. Основна причина – зростання ціни на азербайджанський та туркменський товар. Аграрії починають розуміти, що карбаміду на ринку менше, ніж зазвичай і вже формується дефіцит.

Україна отримує насипний карбамід з цих двох джерел через порт Поті (Грузія), а фасований – через порт Трабзон (Туреччина). Останній порт отримує карбамід автотранспортом, що робить його дорожчим. Події, що пов’язані із виборами в Грузії можуть спричинити проблеми із перевантаженням карбаміду з Туркменії в порту Поті, по суті, це призведе до зростання ціни на карбамід в Чорному морі.

Імпортери вже готуються до проблем, додається ще й погіршення погодний умов на Чорному морі, що унеможливлює поставку малих корабельних партій. Баржами постачати в штормову погоду ризиковано.

Ситуація загострилась після того, як стало відомо, що українські виробники карбаміду встигли розпродати товар наперед, фактично до грудня.

Таким чином, для покупців залишились відносно низькими ціни на аміачну селітру, КАС та сульфат амонію.

Джерело: infoindustria.com.ua

Інші статті за темою
АКТУАЛЬНІ ЦІНИ
Група компаній РІЧФІЛД пропонує мінеральні добрива за вигідними цінами з можливістю оплати по факту завантаження на складі чи доставки в господарство.
Амміачна Селітра від Gemlik в Порту Ізмаїл!
4-5 листопада до порту Ізмаїл прибуде судно з амміачною селітрою N34% від турецького виробника Gemlik. Упакована в біг-беги по 1000 кг, вона готова до відправлення за спеціальними цінами
День захисників і захисниць України
Щиро вітаємо вас із Днем захисника та захисниць України!
Причини виникнення дефіциту азоту на різних типах ґрунтів України
Виникнення сучасної проблеми азоту в мінеральному живленні рослин у землеробстві різних країн світу можна пояснити трьома головними причинами.
Посуха менш вагомий фактор для агровиробництва ніж доступність електроенергії
Посуха менш вагомий фактор для агровиробництва ніж доступність електроенергії
Як покращити засвоєння добрив рослинами
Серед актуальних проблем сучасного агропромислового виробництва на особливу увагу заслуговує науково обґрунтоване застосування добрив.
Успішний менеджмент фосфору
Серед основних елементів живлення рослин (NPK) агрономії всіх країн найбільшу увагу виділяють фосфору. На відміну від багатьох інших елементів, внесений у грунт фосфор практично не перевищується від зони внесення.
ОПЗ запускається в святкові дні
Світовий ринок азотних готується до чергового зростання в жовтні і запуск найпотужнішого українського виробдника добрив може відбутись у вдалий час.
наверх