США вводять мита на імпорт фосфоровмісних добрив з Росії та Марокко, терміном на 5 років

США вводять мита на імпорт фосфоровмісних добрив з Росії та Марокко, терміном на 5 років

Комісія з міжнародної торгівлі США прийняла схвальне рішення про необхідність введення мита на імпорт фосфорних добрив з Росії та Марокко.

За результатами розслідування, розпочатого влітку 2020 року ініціативи севеамериканського виробника Mosaic, ITC встановила, що імпорт фосфорних добрив з цих країн завдає шкоди місцевим виробникам, повідомив ініціатор розслідування.

Спираючись на рішення комісії, міністерство торгівлі США введе компенсаційні мита на ввезення фосфоровмісних добрив з Росії та Марокко.  Раніше ставки мит були визначені на рівні 9,19% для "ФосАгро", 47,05% для "Єврохіму", 17,2% - для інших російських виробників, 19,97% - для марокканської OCP.

Мита вводяться терміном на 5 років.  Мита почнуть діяти з квітня 2021 року.  Митниця США вже збирає з імпортерів грошові депозити на підставі встановлених ставок.

Ситуація на ринку фосфоровмісних добрив на поточному тижні в світі трохи сповільнилася, основні ринки виросли на кілька доларів.

Пропозиція фосфоровмісних добрив на міжнародному ринку залишається обмеженою.  Прояснення цінової політики на фосфорну групу добрив і напрямки обсягів максимально чітко проясняться з квітня, після оголошення тендеру в Індії.

Новину взято з сайту -agrotrade.club

https://www.agrotrade.club/news/view/s/ssa-vvodat-posliny-na-import-fosforsoderzasih-udobrenij-iz-rossii-i-marokko-srokom-na-5-let

Інші статті за темою
Внесення добрив в умовах посухи
Як вносити азотні добрива, щоб нестача вологи не позначилася на вмісті білка у пшениці?
Вітаємо з Великоднем!
Дорогі друзі! У цей святковий день Пасхи, хочемо щиро вітати вас від усієї команди Richfield!
АКТУАЛЬНІ ЦІНИ
Група компаній РІЧФІЛД пропонує мінеральні добрива за вигідними цінами з можливістю оплати по факту завантаження на складі чи доставки в господарство.
Імпорт добрив на 35% перевищує вітчизняне виробництво
Завод азотного холдингу Ostchem виготовили 520,6 тис. т мінеральних добрив у першому кварталі 2024 року.
Мінеральне живлення соняшника у різні періоди розвитку
Для того, щоб отримати високий урожай соняшнику, важливо забезпечити рослини всіма необхідними елементами живлення.
Мінеральне живлення кукурудзи
Оптимізація внесення мінеральних добрив з огляду на критичні фази розвитку рослин кукурудзи збільшує ефективність їхнього застосування.
Внести та не втратити азот: кроки для забезпечення кращого азотного живлення
Проблеми експортних рестрікцій вирощеного збіжжя, доступності фінансових інструментів, високих цін на МТЗ та неможливості безпечного довгострокового планування через війну
Планові закупівлі чи добрива «з коліс».
Ринок добрив в Україні за останні роки суттєво змінився: з початком повномасштабної війни
наверх