Литва почала залізничні перевезення пального для України в обхід Білорусі

Вантажна компанія LTG Cargo, що входить до групи «Литовські залізниці», розпочала залізничні перевезення вироблених підприємством Orlen Lietuva нафтопродуктів для України в обхід Білорусі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, компанія планує перевозити вказані вантажі двічі-тричі на тиждень і до кінця літа довести їх щомісячні обсяги до 30 тис. тонн.

«LTG Cargo перевозить нафтопродукти між терміналами Моцкава (Литва) та Тракішки (Польща). Подальший маршрут лежить через Польщу до пункту пропуску Ягодин на кордоні з Україною, транспортування здійснюють польські перевізники та «Укрзалізниця», - йдеться в повідомленні.

Також відзначається, що за останні тижні цим маршрутом в Україну вже вирушило 12 поїздів з більш ніж 12 тис. тонн нафтопродуктів.

«Вантаж буде переводитися з вузької колії на широку лише один раз — на території України, тому маршрут може бути ефективним», — сказала керівник LTG Cargo Егле Шіме.

Надалі LTG Cargo планує розширювати географію перевезення нафтопродуктів та здійснювати їхнє транспортування з литовського порту Клайпеда.

 

Джерело: APK-INFORM

 
Інші статті за темою
Вітаємо з Великоднем!
Дорогі друзі! У цей святковий день Пасхи, хочемо щиро вітати вас від усієї команди Richfield!
АКТУАЛЬНІ ЦІНИ
Група компаній РІЧФІЛД пропонує мінеральні добрива за вигідними цінами з можливістю оплати по факту завантаження на складі чи доставки в господарство.
Імпорт добрив на 35% перевищує вітчизняне виробництво
Завод азотного холдингу Ostchem виготовили 520,6 тис. т мінеральних добрив у першому кварталі 2024 року.
Мінеральне живлення соняшника у різні періоди розвитку
Для того, щоб отримати високий урожай соняшнику, важливо забезпечити рослини всіма необхідними елементами живлення.
Мінеральне живлення кукурудзи
Оптимізація внесення мінеральних добрив з огляду на критичні фази розвитку рослин кукурудзи збільшує ефективність їхнього застосування.
Внести та не втратити азот: кроки для забезпечення кращого азотного живлення
Проблеми експортних рестрікцій вирощеного збіжжя, доступності фінансових інструментів, високих цін на МТЗ та неможливості безпечного довгострокового планування через війну
Планові закупівлі чи добрива «з коліс».
Ринок добрив в Україні за останні роки суттєво змінився: з початком повномасштабної війни
Аграрії почали активно купувати селітру після зниження цін
Гуртові постачальники КАС на початку березня продавали продукт дорожче ніж аміачну селітру. Рекомендовані роздрібні ціни на КАС
наверх