Прогнози на врожай 2021

Прогнози на врожай 2021

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України прогнозує, що цьогоріч вітчизняний врожай зернових і зернобобових культур досягне рекордного показника.

За аналітикою ФАО обсяг виробництва пшениці у світі в 2021 році сягне нового рекордного рівня – 785 мільйонів тонн, що на 1,4% більше, ніж у 2020-му через відновлення виробництва на більшій частині Європи та очікування рекордних врожаїв у Індії.

Також очікуються рекордні врожаї кукурудзи за рахунок прогнозованих рекордних врожаїв у Бразилії та Південній Африці. А світовий обсяг споживання зернових у сезоні 2020-2021 років очікується на рівні 2 777 мільйонів тонн – це на 2,4% вище, ніж у попередньому сезоні.

Прогнозується зростання споживання хлібопродуктів та ячменю в Китаї, де сектор тваринництва відроджується після завершення спалаху африканської чуми свиней.

За прогнозами ФАО об'єм торгівлі зерновими в світі у сезоні-2020-2021 зросте до 466 мільйонів тонн, що на 5,8% вище, ніж у попередньому сезоні.

А також очікується, що об'єм міжнародної торгівлі рисом може зрости одразу на 6% у порівнянні з минулим роком.

 

Источник: agrotrade.club

Інші статті за темою
Вітаємо з Великоднем!
Дорогі друзі! У цей святковий день Пасхи, хочемо щиро вітати вас від усієї команди Richfield!
АКТУАЛЬНІ ЦІНИ
Група компаній РІЧФІЛД пропонує мінеральні добрива за вигідними цінами з можливістю оплати по факту завантаження на складі чи доставки в господарство.
Імпорт добрив на 35% перевищує вітчизняне виробництво
Завод азотного холдингу Ostchem виготовили 520,6 тис. т мінеральних добрив у першому кварталі 2024 року.
Мінеральне живлення соняшника у різні періоди розвитку
Для того, щоб отримати високий урожай соняшнику, важливо забезпечити рослини всіма необхідними елементами живлення.
Мінеральне живлення кукурудзи
Оптимізація внесення мінеральних добрив з огляду на критичні фази розвитку рослин кукурудзи збільшує ефективність їхнього застосування.
Внести та не втратити азот: кроки для забезпечення кращого азотного живлення
Проблеми експортних рестрікцій вирощеного збіжжя, доступності фінансових інструментів, високих цін на МТЗ та неможливості безпечного довгострокового планування через війну
Планові закупівлі чи добрива «з коліс».
Ринок добрив в Україні за останні роки суттєво змінився: з початком повномасштабної війни
Аграрії почали активно купувати селітру після зниження цін
Гуртові постачальники КАС на початку березня продавали продукт дорожче ніж аміачну селітру. Рекомендовані роздрібні ціни на КАС
наверх